Aulie, Reidar(1904-1977)
Hjem fra fabrikken 1935
Olje på lerret
56x100
Signert og datert nede t.v.: Aulie -35
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 7, oppført under året 1936.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 8 600–10 700EUR 8 000–10 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000