Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Aulie, Reidar (1904-1977)
Hjem fra fabrikken 1935

Olje på lerret
56x100
Signert og datert nede t.v.: Aulie -35

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 7, oppført under året 1936.

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 8 600–10 700 EUR 8 000–10 000

Tilslag NOK 65 000