Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Aulie, Reidar (1904-1977)
Nattkneipe 1928

Olje på lerret
55x81
Signert og datert nede t.h.: Reidar Aulie 28

Signert og påtegnet med tittel antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Reidar Aulie Natkneipe".

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 3 000–4 000

Tilslag NOK 42 000