Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Rom, Per (1903-1985)

Olje på lerret
89,5x116
Signert nede t.h.: Per Rom

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1960, kat.nr. 17.

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 18 000–22 000 USD 1 900–2 400 EUR 1 800–2 200

Tilslag NOK 15 000