Rom, Per(1903-1985)

Olje på lerret
89,5x116
Signert nede t.h.: Per Rom

Kunstnerforbundet, Oslo 1960, kat.nr. 17.

Vurdering
NOK 18 000–22 000USD 1 900–2 400EUR 1 800–2 200

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000