Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Halvakt med grønn bakgrunn 1944

Olje på plate
73x59
Signert og datert nede t.h.: J Rian 44

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000 USD 4 300–5 400 EUR 4 000–5 000