Rian, Johs.(1891-1981)
Halvakt med grønn bakgrunn 1944

Olje på plate
73x59
Signert og datert nede t.h.: J Rian 44

Vurdering
NOK 40 000–50 000USD 4 300–5 400EUR 4 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00