Ukjent, kunstner
Hvilende kvinne med bok

Olje på lerret
51,5x43,5
Usignert

Skandinavisk skole. 1800-tallet.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 200–1 500

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000