Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Hvilende kvinne med bok

Olje på lerret
51,5x43,5
Usignert

Skandinavisk skole. 1800-tallet.

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 200–1 500

Tilslag NOK 40 000