Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
Fjell (Montagne) 1966

Akvarell og sølvfolie på papir
32x50
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 6 400–8 600 EUR 6 000–8 000

Tilslag NOK 45 000