Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Fjell (Montagne) 1966

Akvarell og sølvfolie på papir
32x50
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 400–8 600EUR 6 000–8 000

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000