Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Fjell (Montagne) 1966
Akvarell og sølvfolie på papir
32x50
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 400–8 600EUR 6 000–8 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
32x50
Vurdering