Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Høner og fruktfat 1907
Olje på lerret
29x52
Signert og datert nede t.h.: B.F. 1907.
Vurdering
NOK 20 000–25 000USD 2 100–2 700EUR 2 000–2 500
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
29x52
Vurdering