Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Høner og fruktfat 1907

Olje på lerret
29x52
Signert og datert nede t.h.: B.F. 1907.

Vurdering
NOK 20 000–25 000USD 2 100–2 700EUR 2 000–2 500

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000