Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende kvinne i hage 1951
Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -51
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 400–8 600EUR 6 000–8 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på plate
24x33
Vurdering