Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Sittende kvinne i hage 1951

Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -51

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 6 400–8 600 EUR 6 000–8 000

Tilslag NOK 70 000