Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Enger, Erling (1899-1990)
Mann og to hester 1943

Olje på huntonittplate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger. -43

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 3 000–4 000

Tilslag NOK 36 000