Enger, Erling(1899-1990)
Mann og to hester 1943

Olje på huntonittplate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger. -43

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 3 000–4 000

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000