Krutthorn 1690
Kuhorn
L: 24 cm.
Signert: Ole Tostensøn Datert: 1690
Stort horn. Bildeskåret med figurmotiv. Vanlig feltinndeling. I et av feltene Adam og Eva i Paradis (syndefallet).
Vurdering
NOK 50 000USD 5 400EUR 5 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00