Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Krutthorn 1690

Kuhorn
L: 24 cm.
Signert: Ole Tostensøn Datert: 1690

Stort horn. Bildeskåret med figurmotiv. Vanlig feltinndeling. I et av feltene Adam og Eva i Paradis (syndefallet).

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000 USD 5 400 EUR 5 000