Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Picasso, Pablo (1881-1973)
Duell ved soloppgang 1968

Radering trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 282x364 mm Motivet: 143x221 mm
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Datert i platen oppe t.v.: 29.7.68 I
Nummerert nede t.v.: 27/50
Fra Séries 347, Nr. 224
Bloch 1704.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 1 900–2 900 EUR 1 800–2 700

Tilslag NOK 36 000