Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Miró, Joan(1893-1983)
42, Rue Blomet

Litografi, lysmål
86x60
Signert nede t.h.: Miró.

Nummerert nede t.v.: 68/75
M. 1123

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00