Miró, Joan(1893-1983)
42, Rue Blomet
Litografi, lysmål
86x60
Signert nede t.h.: Miró.
Nummerert nede t.v.: 68/75
M. 1123
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Litografi, lysmål
86x60
Signert nede t.h.: Miró.
Nummerert nede t.v.: 68/75
M. 1123
Vurdering