Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Miró, Joan (1893-1983)
42, Rue Blomet

Litografi, lysmål
86x60
Signert nede t.h.: Miró.

Nummerert nede t.v.: 68/75
M. 1123

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 4 900–6 800 EUR 4 500–6 300