Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Lundeby, Alf (1870-1961)
Fra kunstnerens hage, utsyn over Lillehammer 1926

Olje på lerret
95x124
Signert og datert nede t.v.: Alf Lundeby 1926

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 2 900–3 900 EUR 2 700–3 600

Gi forhåndsbud