Krohg, Per(1889-1965)
Fire kvinner i atelieret 1924
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -24.
Kunstnerforbundet, Oslo 6.-23. januar 1979, kat.nr. 35, avbildet i katalogen.
Vurdering
NOK 30 000USD 2 900EUR 2 700
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000