Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
To teknikkere

Olje på plate
58,5x70
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av platen: Knut Rose 1980
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Vurdering
NOK 40 000USD 3 900EUR 3 600

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 64 000