Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Rose, Knut (1936-2002)
To teknikkere

Olje på plate
58,5x70
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av platen: Knut Rose 1980
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000 USD 3 900 EUR 3 600

Tilslag NOK 64 000