Rose, Knut(1936-2002)
Tre figurer
Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 2000
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000