Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Rose, Knut (1936-2002)
Tre figurer

Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 2000

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 3 900–5 800 EUR 3 600–5 400

Tilslag NOK 30 000