Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Tre figurer

Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 2000

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000