Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Tandberg, Odd (1924-2017)
Komposisjon 2006

Olje på lerret
115x70
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -2006.

Signert og datert på verso: Odd Tandberg 2006.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 6 800–8 700 EUR 6 300–8 100

Gi forhåndsbud