Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Fleurs de Ringsveen 1978-79

Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 78-79

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Weidemann 78x79 Fleurs de Ringsveen".

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 700–14 600EUR 9 000–13 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 170 000