Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fleurs de Ringsveen 1978-79

Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 78-79

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Weidemann 78x79 Fleurs de Ringsveen".

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 9 700–14 600 EUR 9 000–13 400

Tilslag NOK 170 000