Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Notlag fra Dimmelsvik, Terøya 1899

Olje på lerret
32x41
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1899

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden på blindrammen: "Fra Teröen af Amaldus Nielsen." Påtegnet innenfor klammer: "Notelag fra Dimelsvig".

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 1 900–2 900 EUR 1 800–2 700

Tilslag NOK 42 000