Olje på papir, oppklebet på lerret
24x30
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Vedöe. 2. August 1836. TF.
NOK 80 000–100 000USD 7 800–9 700EUR 7 200–9 000
24x30
Olje på plate
33x50
Signert og datert nede t.v.: IF. Eckersberg 1852.
Olje på lerret
32x41
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1899
Olje på plate
29x46
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen Datert nede t.v.: 1914
Olje på lerret
88x141
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1918
Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1864.
Olje på lerret
77x125
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896
Olje på lerret
53x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896.
Olje på lerret
60x48
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Nils Bergslien Hardanger 1880.
Olje på mahogniplate
23x33
Signert og datert nede t.v.: Bernt Grönvold 1889
Olje på lerret
93x145
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.
Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Olje på lerret
38x58
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks. Paris 1883.
Olje på plate
49,5x69,5
Signert nede t.v.: A Normann
Olje på lerret
38x45,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1885
Olje på lerret
32x55
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1884
Pastell på lerret
99x68
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 94.
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Olje på lerret
52x63,5
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 92.
Olje på plate
20,5x25,5
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 1/3 76
Olje på mahogniplate
39x63,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Frits Thaulow Paris 92
Påtegnet noe utydelig over signaturen: A Mon Ami ... (?)
Olje på plate
58,5x80
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
54x81
Signert og datert nede t.h.: Oluf Wold-Thorne. 92
Sølv
H: 16,5 cm.
Mester: Mouritz Hørbye, virksom i Xania 1761-1768.
Sølv
H: 18 cm.
Mester: Niels Andersen Wibe (1682-etter 1760), virksom i Larvik ca. 1711-1743(?).