Askevold, Anders(1834-1900)
Gjetere på utsiktspunkt 1864
Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1864.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Olje på lerret
36x51
Vurdering