Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Askevold, Anders(1834-1900)
Gjetere på utsiktspunkt 1864

Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1864.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45