Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Gjetere på utsiktspunkt 1864

Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1864.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 4 900–6 800 EUR 4 500–6 300