Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1896

Olje på lerret
77x125
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 7 800–9 700 EUR 7 200–9 000