Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1896
Olje på lerret
77x125
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 800–9 700EUR 7 200–9 000
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Olje på lerret
77x125
Vurdering