Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Thaulow, Frits(1847-1906)
Studie, ettermiddagslys vinter 1876

Olje på plate
20,5x25,5
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 1/3 76

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 2 900–3 900EUR 2 700–3 600

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Tilslag NOK 33 000