Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Thaulow, Frits (1847-1906)
Studie, ettermiddagslys vinter 1876

Olje på plate
20,5x25,5
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 1/3 76

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 2 900–3 900 EUR 2 700–3 600

Tilslag NOK 33 000