Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fogden kommer 1884
Olje på lerret
32x55
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1884
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
32x55
Vurdering