Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Fogden kommer 1884

Olje på lerret
32x55
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1884

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 3 900–5 800 EUR 3 600–5 400

Tilslag NOK 60 000