Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Folkeliv ved strand 1885

Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1885

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 35 000–45 000 USD 3 400–4 400 EUR 3 100–4 000

Tilslag NOK 44 000