Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Losskøyte ved en varde 1888

Olje på lerret
33x43,5
Signert og datert nede t.h.: T. Holmboe 88

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 4 800