Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Strandparti med robåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
24,5x20,5
Signert nede t.h.: Hans Dahl.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 6 200