Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Dahl, Hans (1849-1937)
Strandparti med robåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
24,5x20,5
Signert nede t.h.: Hans Dahl.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 6 200