Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Båt med to fiskere 1893

Olje på lerret
28x42
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 10 500