Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra havnen i Antwerpen 1886

Olje på lerret
48x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund. 1886. Anvers 19-8-86.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 4 000