Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
HKH Kong Haakon 1951

Olje på papir
Lysmål: 20x14
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet nede t.v.: 13-7 19-7 - 7 1951.
Påtegnet nede t.h.: H.K.H. KONG HAAKON

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 12 500