Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Hjem fra fiske

Olje på lerret
66x81
Signert nede t.h.: E.H.J.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: Erik Harry Johannessen 1958 "Hjem fra fiske."

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 100–1 300 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 10 500