Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Hjem fra fiske

Olje på lerret
66x81
Signert nede t.h.: E.H.J.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: Erik Harry Johannessen 1958 "Hjem fra fiske."

Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 100–1 300EUR 900–1 100

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 10 500