Aulie, Reidar(1904-1977)
Byggeplaner
Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: Aulie
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000