Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Aulie, Reidar (1904-1977)
Byggeplaner

Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 16 000