Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra Kampen

Olje på lerret
75x66
Signert nede t.v.: E.H.J.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: Erik Harry Johannessen 1948 "Fra Kampen."

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 6 900