Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Skoglandskap 1942

Olje på lerret
27x22
Signert, stedbestemt og datert nede t.v.: Bendik Riis. Bygdöi. 1942.

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 6 800