Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Skoglandskap 1942

Olje på lerret
27x22
Signert, stedbestemt og datert nede t.v.: Bendik Riis. Bygdöi. 1942.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800

Tilslag NOK 6 800