Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Skogmotiv

Olje på plate
31x24
Signert nede på midten: Bendik. Riis

UTSTILT:

Oslo Kunstforening, 4/4-27/4-1975, kat.nr. 34 med tittel: "Skogmotiv".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800

Tilslag NOK 17 000