Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Skogmotiv

Olje på plate
31x24
Signert nede på midten: Bendik. Riis

Oslo Kunstforening, 4/4-27/4-1975, kat.nr. 34 med tittel: "Skogmotiv".

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000