Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Skoglandskap

Olje på plate
22x16
Usignert

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000