Riis, Bendik(1911-1988)
Skoglandskap
Olje på plate
22x16
Usignert
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
22x16
Usignert
Vurdering