Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Utsyn over Pipervika, sett fra Akershus festning

Olje på lerret
74x88
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 100–1 400

Tilslag NOK 5 000