Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1983

Olje på papir, opplimt på plate
24x34
Signert nede t.h.: Weidemann 83
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Aud - og Rolf - Ringsveen 7/9-83

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 17 500