Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1989

Akvarell på papir
Lysmål: 36x26
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 89

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Aud og Rolf

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 3 200