Riis, Bendik(1911-1988)
Jomfruen Marias kirke i Loreto, Italia
Olje på blikk, oppklebet på papp
51x36
Usignert
Skrift på baksiden av pappen.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 100–3 200EUR 1 900–2 800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000