Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Jomfruen Marias kirke i Loreto, Italia

Olje på blikk, oppklebet på papp
51x36
Usignert

Skrift på baksiden av pappen.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 100–3 200 EUR 1 900–2 800

Tilslag NOK 7 000