Riis, Bendik(1911-1988)
Fontene i Roma
Olje på leirplate
22x16
Signert nede på midten: Bendik Riis
Påtegnet under signaturen med store bokstaver: Konversasj. Kongress foran Fontene i Rom
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000