Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Fontene i Roma

Olje på leirplate
22x16
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet under signaturen med store bokstaver: Konversasj. Kongress foran Fontene i Rom

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 8 000