Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Apostel. Drømmemesteren 1951

Blandingsteknikk, lysmål
36x28
Signert og datert nede på arket Bendik Riis Dec. Jan. 1951

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000