Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Apostel. Drømmemesteren 1951

Blandingsteknikk, lysmål
36x28
Signert og datert nede på arket Bendik Riis Dec. Jan. 1951

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 12 000