Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Morgedal 1941

Olje på plate
32,5x40
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: J Rian 1941 Morgedal

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 4 800