Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Morgedal 1941

Olje på plate
32,5x40
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: J Rian 1941 Morgedal

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 800