Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Morgedal 1941
Olje på plate
32,5x40
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: J Rian 1941 Morgedal
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 800
Olje på plate
32,5x40
Vurdering