Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Portrett av ung kvinne 1932

Fargetresnitt
Lysmål: 44,5x31,5
Signert og datert nede t.v.: Rian 1932

Påtegnet nede t.v. på arket: Fra Rian 1932 (samme som signert og datert)

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 4 200