Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Landskap

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 200