Rian, Johs.(1891-1981)
Landskap
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering