Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Landskapsmotiver

Olje på papir
2x3
Usignert

20 stk. miniatyrmalerier montert på gammelrosa papir med "sølv"- og "gull"-ramme rundt hvert motiv. 5 stk. i høyden, 4 stk. i bredden montert innenfor en passepartout, lysmål: 15x16. Under hvert bilde står et nummer. Første bilde har nr. 210, siste har nr. 298. Bildene er ikke nummerert i noen åpenbar rekkefølge.

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000