Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Landskapsstudier

Olje på papir
1,5x3
Usignert

34 stk. frimerkestore malerier montert på gammelrosa papir og rammet inn innenfor en passepartout i to utsparte felt, 17 stk. i hvert felt. Hvert felt med lysmål: 13,5x11.
Under hvert bilde står en tekst eks.: 1 del 69 + 5 deler 64 (Farge-prøver eller -kombinasjoner?)

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000