Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap
Olje på plate
27x22
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på plate
27x22
Vurdering