Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon med figurer 1932

Blandingsteknikk på papir
Arket: 41x34
Signert og datert nede t.h.: J Rian 32

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 300–500 EUR 300–500

Tilslag NOK 2 400