Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Mor og barn 1932

Radering
Lysmål: 43,5x35,5
Signert, påtegnet og datert nede t.h.: Rian Radering 1932.

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 1 600