Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Mor og barn 1932

Radering
Lysmål: 43,5x35,5
Signert, påtegnet og datert nede t.h.: Rian Radering 1932.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 1 600